امروزه برای نگهداری مایعات از انواع مخزن ها استفاده می شود.

این مخزن ها با تفاوت در جنس مواد اولیه خود ، ویژگی های متفاوتی را به کاربر اراِئه می دهند.

یکی از انواع این مخزن ها ، مخزن های کامپوزیتی می باشد.

مخزن های کامپوزیتی با داشتن ویژگی های منحصر به فردی توانسته اند جایگاه ویژه ای را برای خود در بازار ایجاد کنند.

برخی از این ویژگی ها عبارتند از :

  1. در برابر انتقال الکتریسیته عایق می باشند
  2. اشعه فرابنفش را از خود عبور نمی دهند
  3. می توانند مایع خوراکی همانند آب آشامیدنی را برای مدتی طولانی نگهداری کنند
  4. دمای بیرونی خود را به مایع داخلی منتقل نمی کنند

 

اما یکی از مهم ترین ویژگی این مخزن های SMC ، پنلی بودن آن ها می باشد.

این ویژگی سبب شده است تا بتوان این مخزن ها را به قطعه های کوچک تر تبدیل کرد تا بتوان این مخزن ها را از مسیر های کوچک و صعب العبور رد کرد.

همچنین این ویژگی باعث می شود حمل این مخزن سبک تر شود به گونه ای که نیاز به حمل یک مخزن سنگین نمی باشد و می توان قطعه های کوچک را سبک تر حمل کرد.

با توجه به ساختار های متفاوت ساختمان سازی در عصر جدید ، برخی ساختمان ها نیازمند این می باشند تا مخزن را درون ساختمان قرار دهند همانند آپارتمان ها ، کارخانه ها و ...

با توجه به راهرو های باریک و محیط های درونی ساختمان های ذکر شده ، مخزن های پنلی می توانند با قطعه قطعه شدن به راحتی از راهرو ها عبور کنند و به مقصد نهایی انتقال یابند.

استفاده عمومی این مخزن ها برا نگهداری آب به عنوان مخزن اب و یا نگهداری انواع مایعات دیگر همچون بنزین ، گازوئیل و ... می باشد.

یکی از مکان هایی که به مخزن smc نیازمند می باشد ، شرکت های تولید فولاد می باشند تا با استفاده از مخزن های اس ام سی بزرگ جهت خنک کردن و نگهداری مایعات با محدودیت های زیادی مواجه هستند.

شرکت شمیم افق شمیم هامون آمادگی خود را جهت ارایه با کیفیت این مخازن به کلیه کارخانه های دارای کوره علی الخصوص شرکت های تولید فولاد اعلام میدارد.

footer-logo

شرکت شمیم افق هامون ، برترین تولید کننده دریچه کامپوزیتی و مخازن SMC میباشد.

مشتریان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بخش فروش و پشتیبانی ما ، از طریق صفحه تماس با ما ، با ما ارتباط برقرار کنند.